Zapisy na masaże telefonicznie lub mailowo 

Cena 280zł - 60 minut

To hawajski świątynny rytuał uzdrawiania ciała i duszy przez czuły dotyk. Oczyszcza ciało przez pobudzenie krążenia, udrażnia przepływ energii oraz pozwala się rozluźnić. Pełen miłości dotyk pozwala również uwalniać silne emocje oraz trudne doświadczenia zapisane w ciele. Ceremonia rozpoczyna się od Inkantacji, która otwiera przestrzeń do podróży z ciałem.

LOMI LOMI NUI

Cena 180zł - 60 minut

To masaż leczniczy mięśniowo-powięziowy. Polega na powolnym i kontrolowanym rozluźnieniu tkanek. Zawiera diagnostykę funkcjonalną wraz z działaniem przeciwbólowym i zmniejszającym nadmierne napięcie mięśniowe. Jest to najlepszy wybór dla osób, które potrzebują rozluźnienia spiętych, bolesnych miejsc w ciele

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Cena 180zł - 60 minut

Koncentruje się na głębokim rozluźnieniu ciała oraz poprawie stanu psychosomatycznego. Jego celem jest uwolnienie stresu i napięcia z mięśni, przywracając harmonię psychofizyczną ciała. Jest idealny dla osób szukających chwili relaksu i ukojenia.

MASAŻ RELAKSACYJNY 

Cena 230zł - 60 minut

Cena 160zł - 60 minut

Swoje korzenie ma w Japonii. Jest to rewitalizująco-liftingujący rytuał masażu twarzy. Obejmuje intensywną stymulację, odżywienie skóry, drenaż limfatyczny oraz fazę liftingującą. Efektem masażu jest spłycenie zmarszczek, bruzd mimicznych i poprawa konturu twarzy. Ponadto, ma on działanie relaksacyjne, wprowadzając osobę w stan głębokiego odprężenia.

MASAŻ TWARZY KOBIDO

To najstarsza i najpopularniejsza forma masażu. Wykorzystuje się w nim techniki służące do pobudzenia organizmu. Działa on przeciwbólowo, pobudza krążenie krwi oraz normalizuje napięcie mięśniowe. To doskonały wybór zarówno dla tych, którzy szukają korzyści terapeutycznych, jak i tych, którzy pragną odprężenia.

 

 

MASAŻ   KLASYCZNY

STUDIO

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000