Koda

pomoc na recepcji

Całymi dniami śpię, ale czasem się obudzę. Moje ulubione asany to pies z głową w dół, pozycja szczeniaczka i savasana.

Zofia Opławska

Zdrowy kręgosłup, Joga + Pilates, Joga na Dobry Sen

Przez wiele lat spędzonych w Szkole Baletowej joga była dla mnie metodą pogłębiania zakresów i wzmocnienia mięśni. Jednak po latach przyszła do mnie w nowej odsłonie: wyczuwania własnego ciała, wyciszenia i braku rywalizacji (nawet ze samą sobą). Od tego momentu poczułam potrzebę, żeby się tym dzielić. Jestem certyfikowaną nauczycielką Vinyasa Yoga RYT200 oraz arteterapeutką. 

Izabela Wójcik

Yin Yoga, Oddech i regeneracja

Jestem certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem jogi. Praktykuje w nurcie Vinyasa jogi, yin jogi, do praktyk wplatam techniki oddechowe i medytacje. Na swoich zajęciach skupiam się na świadomym oddechu i obecności w ciele podczas praktyki. Łagodne praktyki jogi wpłyną pozytywnie na wyciszenie systemu nerwowego i pozwolą ci się zrelaksować na zupełnie innym poziomie.

Agnieszka Madejczyk

Vinyasa Flow, Power Vinyasa

Joga zawitała w moim życiu już w najmłodszych latach, kiedy jako dziecko próbowałam stać w pozycji drzewa i wyobrażałam sobie medytację. Z czasem regularna praktyka fizyczna przerodziła się praktykę jogi w życiu codziennym, która po dziś dzień ukazuje nowe ścieżki duchowej eksploracji. Joga scaliła i scala mnie wewnętrznie, dzięki czemu ciągle poszerzam swoją wiedzę i zbieram doświadczenie w zakresie praktyki własnej i nauczania innych. Jestem certyfikowaną nauczycielką Vinyasa Yoga RYT200. Prowadzę liczne zajęcia i warsztaty jogowe, o rożnej tematyce.

Monika Hannoush
 
Pilates
 
Jestem certyfikowaną instruktorką pilatesu z akredytacją REPs oraz studentką fizjoterapii. Od dzieciństwa moją pasją jest taniec hip-hop, który trenowałam wiele lat osiągając sukcesy na poziomie ogólnopolskim. W mojej pracy szczególną uwagę zwracam na kontrolę ruchu i poprawny oddech. Połączenie doświadczenia tanecznego z wiedzą fizjoterapeutyczną pozwala mi stworzyć przestrzeń, która jest otwarta dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Iga Kruk-Żurawska

Ashtanga

Dzielę swoją zawodową codzienność między prowadzenie zajęć jogi, pisanie i redagowanie. Joga – jako praktyka asan – jest dla mnie regularną rozmową z ciałem, pytaniem go „co słychać?” i szukaniem sposobu, by odpowiedzieć na jego potrzeby. Równie ważna jak praktyka fizyczna jest dla mnie medytacja – obie razem dają mi szansę na powrót do źródła spokoju, które każda i każdy z nas ma w sobie. W zajęciach, które prowadzę łączę elementy pochodzące z różnych stylów i podejść, staram się tworzyć przestrzeń do samodzielnych obserwacji i poszukiwań. Mam skoliozę i chętnie pracuję z osobami, które także mają to doświadczenie, by dzielić się z nimi tym, w jaki sposób mnie na co dzień wspiera joga. Ukończyłam trening nauczycielski ashtanga jogi pod okiem Ani Chomczyk (Yoga Shala Białystok) i kurs prowadzenia jogi nidry u Kasi Klimczewskiej. Obecnie jestem w trakcie kursu nauczycielskiego u Tary Stiles (strala yoga).

STUDIO

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000