Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

23 maja 2023

Zaproszenie na warsztat mindfulness - wstęp wolny 09.06.23

Zapraszamy na warsztat wprowadzający do uważności czyli po angielsku mindfulness z Ewą Orłowską - nauczycielką uważności i certyfikowana trenerka porozumienia bez przemocy. Odbędą się dwa spotkania, można przyjść na jedno z nich lub oba.

 Możesz mieć więcej spokoju, mniej stresu i więcej życzliwości dla siebie i dla innych.

17.30-18.30 Mindfulness

Uważność pomaga być obecnym w tym co się aktualnie dzieje, czyli uczysz się nie przegapiać swojego życia. Dodatkowo możesz nauczyć się kierować uwagą tak, aby zauważać to, co cenne dla ciebie, co jest przyjemne i piękne zamiast nawykowo dać się kierować negatywnością. Nasze ludzkie mózgi mają nieprzyjemny a silny nawyk, aby wypatrywać tego, co trudne i potencjalnie groźne a prześlizgiwanie się błyskawicznie po tym co radosne i przyjemne. Z uważności może skorzystać każdy, nawet dzieci potrafią nauczyć się kierować uwagą tak, aby pomóc sobie w chwili intensywnych trudnych emocji czy nieprzyjemnych myśli. Na spotkaniu dowiesz się czym jest uważność i jak możesz zacząć ją rozwijać. Szczególnie serdecznie zapraszam rodziców, bo rodzicielstwo niesie wiele wyzwań, a możesz nauczyć się zwracać uwagę bardziej na to, co ciebie wzmacnia niż na to co konieczne zarówno dla ciebie jak i dla dziecka. Zadbaj o siebie, aby być bliżej ze swoim dzieckiem :)

19.00-20.00 Komunikacja bez przemocy

Porozumienie bez przemocy czyli po angielsku NVC (Nonviolent Communication)Możesz być lepsza/ lepszy w komunikacji: łatwiej słuchać siebie i wyrażać swoje uczucia, nawet te trudne jak złość. Możesz bardziej klarownie mówić o swoich potrzebach i lepiej rozumieć to, czego chcą inni na około ciebie. Na tym krótkim warsztacie poznasz 4 kroki porozumienia bez przemocy, które pozwolą ci zacząć Twoją drogę do większej łatwości w relacjach. To wiele zmienia – warto! 

 

Na spotkania nie przewidujemy wcześniejszych zapisów, do zobaczenia!

 

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000