Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

24 maja 2023

Zajęcia praktyczne z Acupresboards 10.06

Zapraszamy na zajęcia z Acupresboards 10.06, 11.00-12.30, 50 zł

    Czyli.. stanie na gwoździach. Dlaczego?

Poprzez pracę z naszymi stopami oraz dłoniami rozładowujemy napięcia w ciele. Praktyka na którą was zapraszamy ma już ponad 2000 lat tradycji.  Na stopach jest 72000 receptorów nerwowych, które wiedzą dokładnie jak ulżyć przestymulowanemu umysłowi.

Gwarantujemy że po zajęciach poczujecie się "lekko jak piórko "  oraz że wszelkie niepotrzebne myśli i zmartwienia nagle umilkną . Jednocześnie wszystkie spięcia w ciele magicznie się rozpłyną.

O mnie:

Dla lata temu moja mentorka wstawiła na instagram pięć filmików, jak stoi na deskach. Na jej twarzy widziałem wachlarz emocji, przez krzyk i płacz, które ostatecznie doprowadziły u niej do wewnętrznego spokoju, którym po prostu emanowała. Mimo, że nigdy nie czytałem o staniu na gwodździach, to te filmiki mnie tak poruszyły, że od razu zamówiłem deski. Czekałem na nie trzy miesiące, a mojej głowie nie pojawiał się strach, ale pewność. Teraz, jak już od dwóch lat praktykuję, to wiem, że to była najlepsza decyzja w moim życiu i chcę się tym dzielić z ludźmi. :)

Możliwość zrobienia całej praktyki w skarpetkach. 

Zapisy przez stronę toyogastudio.pl lub na mail info@toyogastudio.pl 

Zakup wejściówki przez stronę jest równoznaczny z rezerwacją miejsca na zajęcia :)

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000