Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

07 czerwca 2023

Soothing Movement, Nourishing Stillness

W jodze, tak jak w życiu, potrzebna jest równowaga.

Między wysiłkiem a odpoczynkiem, między ruchem a bezruchem, miękkością i siłą, wysiłkiem i odpuszczeniem.

Obie uważamy, że nie ma jednego rodzaju praktyki, który zaspokoiłby wszystkie potrzeby. Warto szukać i sprawdzać, eksperymentować, a przede wszystkim obserwować siebie i dobierać  rozwiązania odpowiednie do swoich potrzeb w danym momencie.

Z rozmyślań o tym wszystkim i z naszego niekończącego się balansowania między yin i yang, zrodził się pomysł na spotkanie, w którym połączymy obie te jakości: by pokazać Ci, że różne podejścia do praktyki jogi nie muszą ze sobą konkurować, a mogą się wzajemnie wspierać i dopełniać.

Rozpocznie Iga: krótką medytacją i praktyką fragmentu pierwszej serii ashtangi. Potem pałeczkę przejmie Marta i płynnie przejdzie do bardziej statycznych pozycji yin jogi, a potem do dłuższego, prowadzonego relaksu.

Po praktyce siądziemy razem do drugiego śniadania, by w swobodnej atmosferze pogadać o jodze i nie tylko :)

 

Kiedy? 25 czerwca, niedziela, 9.30–12.00

Gdzie? To Yoga Studio, ul. Schroegera 90

Za ile? 180 zł 

Jak się zapisać? Wyślij maila na adre: iga@justbreathe.pl

 

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata całości kwoty na numer konta podany w mailu zwrotnym. Wpłata jest bezzwrotna, chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce.

 

PROWADZĄCE:

Marta Karczewska

Oddycham głęboko, wzdycham, słucham tego, co mówi mi ciało. Uczę czuć i doświadczać przez świadome poruszanie się. Kultywuję uważność i słuchanie sygnałów wysyłanych przez ciało. Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi oraz terapeutką mięśni dna miednicy wg metody BEBO. Vinyasa, nidra i yin to moje trzecie imię. Poza matą mam tendencje do romantyzowania rzeczywistości i często brudne ręce od gliny.

https://przedobrze.pl/

https://www.instagram.com/martka.karczewska/

 

Iga Kruk-Żurawska

Dzielę swoją zawodową codzienność między prowadzenie zajęć jogi, pisanie i redagowanie. Joga – jako praktyka asan – jest dla mnie regularną rozmową z ciałem, pytaniem go „co słychać?” i szukaniem sposobu, by odpowiedzieć na jego potrzeby. Równie ważna jak praktyka fizyczna jest dla mnie medytacja – obie razem dają mi szansę na powrót do źródła spokoju, które każda i każdy z nas ma w sobie.

https://www.justbreatche.pl 

https://www.instagram.com/iga_justbreathe/

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000