Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

02 stycznia 2024

Praca z ciałem
metodą Living Body

Metoda pracy z ciałem, w której zawarte są najbardziej optymalne i sprawcze pozycje jogi, progresje ruchowe tańca- szeroko pojętego ruchu dynamicznego oraz ćwiczenia Qi Gong.

Opiera się na 5ciu filarach:

1.Wisceralnym- Ja w ciele 

2.Sensorycznym- Ja a świat zewnętrzny

3.Emocjonalnym- Ja w interpretacji doświadczeń

4.Intelektualnym- Ja w Umyśle

5.Świadomościowym- ja w objęciu Całości Podczas sesji pracujemy, zarówno w ruchu dynamicznym, jak i napięciu statycznym, które pozwala lepiej rozumieć i nawigować w obszarze własnego ciała.

Elementy Living Body:

·Ugruntowanie, czyli praca w dolnych partiach ciała

·Bezpieczeństwo, tj. świadome i mocne Centrum, skłony do przodu, oswojenie się i eksploracja własnego dotyku

·Płynność, czyli tonizowanie ciała i pozwolenie mu na łagodne i niezakłócone przepływy

·Serce, tj. praca z użyciem górnych partii ciała, aby odblokować i uruchomić przepływ energetyczny usprawniający pracę Serca i Osierdzia na fizycznym i energetycznym poziomie, docierając do zablokowanych emocji. Pracujemy na: odblokowaniu, przepływie, internalizacji doświadczenia. Dzięki pracy metodą Living Body zrozumiesz, jak i gdzie ,,przechowywane” są Twoje przeżycia oraz uzyskasz rozwiązania, które pozwolą na ich uwolnienie.

Psychodietetyka + praca z ciałem metodą Living Body®/ jogą

Co daje takie połączenie? Pracując w obszarze psychodietetycznym ważne jest, aby zadbać również o swoje zdrowie na poziomie somatycznym. Ciało i umysł są ze sobą ściśle związane. Jeśli wnętrze choruje, będzie dawało sygnały na zewnątrz. Podczas połączonej współpracy psychodietetycznej wraz z pracą z ciałem, dobieramy praktyki ruchowe odpowiednio dobrane do danego problemu, stymulując te obszary w ciele, które wesprą pracę samopoznawczą. Praktyki obejmują ruch statyczny i dynamiczny, oswojenie się i eksplorację własnego dotyku, sesje oddechowe, medytację.

CENNIK:

Pojedyncza konsultacja psychodietetyczna (75 minut)- 200 zł

Pakiet 4 konsultacji psychodietetycznych (miesięczny)- 650 zł (obejmuje spotkania co tygodniowe, bieżący kontakt i monitorowanie postępów)

Pojedyncza konsultacja psychodietetyczna (75 min) + pojedyncze spotkanie pracy z ciałem metodą LIVING BODY/ Joga (75 minut)- 400 zł

Pakiet miesięczny (4 konsultacje psychodietetyczne + 4 praktyki Living Body/ Joga)- 1200 zł

Istnieje możliwość współpracy stacjonarnej oraz online.

 

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000