Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

20 grudnia 2023

Odpocznij. Joga, chałka i kakao, 28.01 

Styczeń to dla wielu z nas miesiąc, który najbardziej się dłuży. Bożonarodzeniowe światełka stopniowo gasną, opada noworoczna ekscytacja i na wierzch wychodzi szarość, ta jak najbardziej dosłowna. Czasem dołącza do tego jeszcze presja postanowień noworocznych, „nowy rok – nowa ja”, i nim się zdążymy zorientować, znowu jesteśmy zmęczeni i zniechęceni. Marzymy o wiośnie, a na samą myśl o tym, że przed nami jeszcze dwa miesiące ciemności i chłodu, mamy ochotę schować się pod kocem.

A może tym razem spróbować inaczej? Niekoniecznie trzeba od razu rzucać wszystko i uciekać na Bali, może wystarczy troszkę się o siebie zatroszczyć. Spróbujmy wspólnie wpuścić w styczniowy wieczór trochę łagodnego, ciepłego świata. Rozpuścić napięcia łagodnym ruchem i swobodnym wzdychaniem. A przede wszystkim pobyć razem, najpierw w cichej, wspierającej obecności, a potem może także w uważnej rozmowie.

 

Zapraszam Cię na łagodną, mięciutką praktykę jogi – będziemy się wspierać kocami i wałkami, leniwie turlać po matach, spokojnie oddychać i słuchać. Nie tylko mojego prowadzącego Cię głosu ;) ale też tego, co w momencie zatrzymania przyjdzie do Ciebie. Do ciała, do głowy i do serca. Postaram się wesprzeć Cię w BYCIU z tym wszystkim, co się pojawi, tak byś zrozumiał/a, że nie w tym nic niepokojącego i że to właśnie w takich momentach mamy szansę lepiej zrozumieć siebie i odpowiedzieć na swoje głębokie potrzeby. A po praktyce będzie czas na pogadanie, z kubkiem kakao i kawałkiem chałki w ręku.

 

Kiedy? niedziela, 28 stycznia, o 18.00 zarezerwuj sobie czas do 20.15, że bez pośpiechu usiąść i porozmawiać.

Dla kogo? Dla każdego, kto potrzebuje odpoczynku, ale też chciałby zadbać o swoje ciało. Osoby, które nigdy wcześniej nie były na zajęciach jogi, także są mile widziane.

Za ile? 110 zł (cena zawiera poczęstunek)

Płatność: przelew na numer konta (To Yoga) 31 1240 2294 1111 0011 2566 9077  i daj nam znać sms/mail/intagram/facebook  :)

Do zobaczenia na macie!

Iga Kruk-Żurawska

 

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000