Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

26 kwietnia 2024

Menopauza - proces kreowania zdrowego ciała i umysłu, 12.05

Jeśli chcesz:

• Przygotować się mentalnie i fizycznie na okres menopauzy.
• Cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem w drugiej połowie życia.
• Rozwijać się i być sobą.
• Korzystać ze swojej wrodzonej mądrości.
• Dowiedzieć się jak ajurweda i joga mogą Cię wspierać przed i w trakcie menopauzy.
• Szukasz alternatywy dla kuracji hormonalnej lub chcesz się dowiedzieć jak ją wspierać naturalnie.
• Szukasz sposobów na pogodzenie się z upływającym czasem i procesem starzenia.Co zawiera warsztat:       
• Test na określenie jakim typem konstytucji jesteś (Vata, Pitta, Kapha) do wykonania przed przybyciem na warsztat.
• Część teoretyczną – jak ajurweda i joga wspierają okres przed menopauzą i w jej trakcie.
• Pracę z ciałem i łagodną praktykę jogi.
• Pracę z oddechem i medytację.
• Wskazówki do zadbania o siebie dostosowane do poszczególnej doszy (dieta, styl życia, ćwiczenia, medytacja, zioła).
• Przestrzeń na podzielenie się doświadczeniami i pytania.

Uczestnicy warsztatu otrzymają:
- dwie nagrane w mp3 medytacje,
- opis części teoretycznej,
- wskazówki jak wspierać siebie w okresie przed i w trakcie menopauzy,
- zniżkę na kursy, warsztaty, konsultacje i masaże wykonywane przez Angelikę.

"Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie naprawdę jest twoja moc, nie musisz szukać niczego więcej poza procesami swojego ciała, które nauczono Cię odrzucać, zaprzeczać im lub się ich bać. Należą do nich: cykl menstruacyjny, poród i królowa wszystkich naszych sygnałów ostrzegawczych – menopauza. Dla większości kobiet okres menopauzy jest próbą ogniową, podczas której palą one za sobą wszystkie odpady pierwszej połowy życia, by się odrodzić i bardziej być sobą. Menopauzę można porównać do okresu dorastania – te same burzliwe emocje, które przeżywałyśmy w okresie dojrzewania, często powracają, zachęcając nas do ukończenia niedokończonych spraw z wcześniejszych lat." -dr med. Christiane Northrup Ciało Kobiety, Mądrość kobiety.

O ajurwedzie możesz przeczytać tutaj: https://today-mindfulness.pl/ajurweda/ Wartości, które wyznaję to: niekrzywdzenie, życzliwość i współczucie, szacunek, dobro, uprzejmość, spokój i zadowolenie z tego co mam.

Opinia jednej z uczestniczek organizowanego przez Angelikę kursu: "Bardzo gorąco polecam praktykę z Angeliką. Wzięcie udziału w organizowanym przez nią kursie MBSR było świetną decyzją i fenomenalną przygodą. Angelika ma genialne podejście do ludzi. Jest niezwykle ciepła, serdeczna, spokojna, opanowana, profesjonalna i wyrozumiała. Nikogo nie ocenia. Choć jest uosobieniem łagodności, potrafiła utrzymać nas w ryzach na zajęciach. Kurs odbywa się w bardzo bezpiecznej i komfortowej przestrzeni, co sprzyja wymianie doświadczeń. Tęsknię już za naszymi spotkaniami i ich klimatem. Z ogromną radością i przyjemnością jeździłam na nasze praktyki. Były dla mnie przenosinami do innego świata- bez zabiegania, telefonów, maili i tysiąca spraw na głowie, za to pełnego spokoju, wyciszenia, błogości i wyhamowania. Angelika jest cudowną osobą, niezwykle dba o komfort swoich podopiecznych, a narzędzia jakie daje prowadzony przez nią kurs, są proste do zastosowania i niezwykle pomocne w codziennym życiu. Kurs u Angeliki polecam każdemu, a szczególnie tym, którzy chcą zadbać o swój dobrostan, zdrowie psychiczne i fizyczne, lepszy sen i większy dystans do codziennego wyścigu z czasem, bo mało kto może chyba dziś powiedzieć, że umie zarządzać stresem i nie odczuwa jego negatywnych skutków w swoim życiu." -Natalia

Inne rekomendacje możesz obejrzeć i przeczytać tutaj:https://today-mindfulness.pl/

Gdzie: To Yoga Studio Efraima Schroegera 90, 01-845 Warszawa (Stare Bielany)

Termin: 12.05.2024 r. g.12:00-15:00 (niedziela)

Inwestycja: 170zł (150zł dla osób, które uczestniczyły już w moich warsztatach lub kursach)

Zapisy: Angelika Kucharskamail: angiekucharska@gmail.com tel: 501 372 381

Ze względów organizacyjnych zapisy odbywają się do 6.05.2024r.

Prowadząca: Angelika Kucharska. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited), jin jogi (Yoga Alliance accredited) oraz mindfulness (ukończyłam studium nauczycielskie MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches. Certyfikat wydany przez IMA i POLIM). Posiadam również wykształcenie z dziedziny psychologii. Jestem także certyfikowaną konsultantką i terapeutką ajurwedy. Uczyłam się w Nirmala Instytut Jogi i Ajurwedy pod okiem Ritu i Piyush Mittal. Jestem zrzeszona w Polskim Stowarzyszeniu Ajurwedy PRANA i posiadam rekomendację do profesjonalnego wspierania klientów w nurcie ajurwedy. Joga, ajurweda i medytacja zmieniły moje życie. Po latach przewlekłego stresu i wypalenia zawodowego, odwróciła zmiany z tym związane. Dlatego zajmuję się przywracaniem równowagi w ciele i umyśle, pamiętając, że nie trzeba doprowadzić do kryzysu, żeby naprawdę nauczyć się odpoczywać i relaksować. Codziennie medytuję i praktykuję jogę. Jestem wegetarianką i mamą młodego mężczyzny. Kocham las.

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000