Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

22 maja 2024

Krąg Pieśni i Głosu, 15 czerwca

Przyjazna Duszo 
Kiedy ostatnio usiadłaś i usiadłeś w kręgu by poczuć siebie wśród innych istot czujących? Jeśli nigdy lub dawno to być może to jest dobry czas na to?
Zapraszam Cię do kręgu oddechu, pieśni, głosu i ruchu - tych naturalnych dróg łączenia się ze sobą, swoim sercem i przepływem w ciele. Zapraszam Cię do odkrycia Twojego naturalnego żywego instrumentu muzycznego - stworzonego by poprzez dźwięk się wyrażać, dostarczać sobie i innym przyjemności, energii i odprężenia.
 
Zanim nauczono nas bać się oceny naszego głosu przez innych wcześniej używaliśmy go jako podstawowego sposobu komunikacji z życiem i nasz głos do tego jest właśnie stworzony. Jest potężnym nośnikiem energii a ja zapraszam Cię do tego by powracać do korzystania z niego bez wstydu i lęku. W radości i przyjemności.
 
Czego się spodziewać?
• spotkania w kręgu i w jego mocy
• praktyki powracania do naturalności kontaktu z własnym głosem i wszelkimi jego przejawami
• eksploracji stanu, w którym oddech, rytm, melodia, słuchanie i i przepływ udrażniają przepływ życia w ciele i duszy
• radości z doświadczenia harmonii i łączności z innymi poprzez współbrzmienie i wspólne śpiewanie
• różnorodności proponowanych aktywności oraz wykorzystywanych instrumentów
 
Gdzie i kiedy?
sobota 15 czerwca w godzinach 17 -21 w przyjaznej przestrzeni ( klimatyzowanej) To Yoga Studio
Ile to kosztuje?
 150 zł - 300 zł
Cena widełkowa jest sposobem na to, aby zarówno uszanować Wasze możliwości jak i mój wysiłek. Możesz przekazać mi taką kwotę jaka w tej chwili odpowiada Twoim możliwościom i chęciom obdarowania mnie.
Jak się zapisać?
wypełnij formularz google  https://forms.gle/TR5XoHL9UUtTZd9Y7
i zarezerwuj swoje miejsce wpłacając bezzwrotną przedpłatę w wysokości 50 zł na nr konta podany w formularzu. O resztę kwoty poproszę w dniu warsztatu w gotówce.
 
Jak się przygotować?
• przyjdź 15 min przed rozpoczęciem warsztatu aby "wylądować"
• weź ze sobą zapas wody lub innego płynu
• ubierz się wygodnie, bez krępujących oddech elementów ubioru
 
W razie wszelkich niejasności lub pytań napisz na adres: alena.mackiewicz@gmail.com
 
O mnie :
Annalena Mackiewicz - Ta, która śni nowe pieśni
Jestem pieśniarką, kompozytorką i facylitatorką kręgów pieśni i warsztatów poświęconych odżywianiu połączenia ze sobą i światem poprzez głos, pieśń i ruch - jako najstarszymi sposobami łączenia się ze sferą sacrum.Przez wiele lat pracowałam jako psycholożka z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w placówkach edukacyjnych i terapeutycznych. Ukończyłam studia na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna, szkołę trenerską INTRA, szkoliłam się w psychoterapii w nurtach humanistycznych. Jednak moją miłością zawsze były muzyka, taniec i kreatywne życie. Muzycznie rozwijałam się od dziecka w klasie fortepianu, w zespołach wokalnych i tanecznych, dziecięcych i młodzieżowych, muzyki folkowej i projektach autorskich. Oprócz fortepianu w swojej pracy używam gitary, charango, harmonium i wielu instrumentów terapeutycznych.Inspirację do pracy z muzyką odnalazłam mieszkając i ucząc się w Andach od społeczności zanurzonej nieprzerwanie od tysięcy lat w pierwotnej jedności człowieka z Naturą.Od tamtego czasu propaguję i celebruję twórczość i ekspresję artystyczną jako przypisaną wszystkim stworzeniom moc przejawiania się.
Tu możesz mnie posłuchać i bliżej mnie poznać: 

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000