Cena 180zł - 60 minut

STUDIO

07 czerwca 2023

Koncert na misach kryształowych 17.06

Serdecznie zapraszam na sobotni koncert na misach kryształowych i innych instrumentach wysoko wibracyjnych.

Kryształowe misy wykonane są z prawie stuprocentowo czystego kryształu kwarcu. Rozgrzewa się go do temperatury 2200 stopni Celsjusza i wlewa do formy a następnie stroi. Dźwięk i muzyka składają się z wibracji. Im wyższa liczba wibracji na sekundę, tym wyższy ton. Jednostką tego jest herc (Hz). Zestaw składa się z siedmiu mis dostrojonych do tonacji 432 Hz.

Ponieważ nasze ciała składają się również z krystalicznej struktury, użycie mis kryształowych do uzdrawiania i medytacji pozwala nam szybciej i lepiej reagować na dźwięk jako terapię. Kąpiel w dźwiękach pomaga nam odprężyć się, pozbyć się napięć mięśniowych i nerwowych oraz zsynchronizować ze sobą ciało, serce i umysł. Zapraszam Cię do wspólnej podróży Twoje wnętrze to prawdziwa skarbnica niespodzianek, daj sobie pozwolenie na ich odkrycie.

Zagra Martyna Pieńkowska z zamiłowania artystka i wielbicielka szeroko pojętej sztuki. Prowadzi w Zielonce wyjątkowe miejsce, które nazwała Przestrzenią Światła i Dźwięku. Odbywają się tutaj kameralne sesje medytacyjno-relaksacyjne, przy akompaniamencie gongów, mis kryształowych, dzwonków Zaphir, Tank Drum’a oraz innych instrumentów w świetle lampy PandoraStar.

Proszę weź ze sobą wodę, koce i karimaty są na miejscu. 

Zapisy i rezerwacja miejsca tel. 503965306 (proszę o smsa z imieniem oraz podaniem liczby osób) Wymiana energetyczna: tak jak poczujesz🙂Liczba miejsc ograniczona.

Czas: Sobota 17 czerwca 2023 r. godz. 17

Miejsce: To Yoga Studio (Stare Bielany) ul. Schroegera 90 Warszawa.

Kontakt

info@toyogastudio.pl

+48 729 199 000